آنچه دیگران میخوانند

» کافه شیک پوشی » استایل شیک با کت چرم

تاریخ انتشار : 2019/12/31 - 23:07

استایل شیک با کت چرم

استایل شیک با کت چرم

استایل شیک با کت چرم

وقت آن  رسیده که ژاکت‌های چرمی خود را از کمد بیرون اورده، ژاکت‌های چرمی برای پوشیدن در روزهای سرد زمستانی یا برای پوشیدن روی لباس کار در فضاهای خنک فوق العاده هستند.
ژاکت‌های چرمی به طور عجیبی برای ست کردن عالی هستند. همانطور که همه خانم های اهل مد و زیبایی می‌دانند، ده‌ها راه برای پوشیدن لباس‌های کلاسیک، مثل همین ژاکت چرمی وجود دارد

اگر فکر می کنید می توانید از ژاکت های چرم استفاده کنید، مطمئن باشید که این لباس می تواند به خوبی از شما در برابر سرما محافظت کند. ژاکت چرم جزو آن دسته پوشاکی است که خانم ها می توانند در هر زمان و مکانی از آن استفاده کنند. این لباس با وجود اینکه کاملا کلاسیک به نظر می رسد اما در عین حال لقب “مدرن” را هم با خود به یدک می کشد، که دست شما را برای پوشیدن آن با شلوار جین، لباس رسمی، دامن و … باز نگاه می دارد. تنها شرط برای اینکه مطمئن شوید ژاکت چرم مناسب شماست این است که از لحاظ دوخت و اندازه کاملا با مشخصات ظاهری شما مطابقت باشد.

لباس‌های روزانه‌ خود را با یکی از تیپ‌های جذاب زیر عوض کنید، این را به شما قول می دهیم. که  آنگاه بیش از قبل قدر ژاکت‌های چرمی خود را می‌دانید.

اسپرت بپوشید

اگر مایلید کت چرم خود را روی مانتو بهاره خود بپوشید چرا که می‌توانید مانتوهای زیبای خود را با کت چرم زیباتر جلوه دهید و یک استایل فوق‌العاده برای زمستان خود داشته باشید.

چگونه همیشه شیک و خانم به نظر برسیم
همچنین بخوانید

کت چرم با شلوار جین

بهتر است در استایل خود به همراه کت چرم مشکی،  از شلوار جین آبی استفاده کنید و سرتاپا مشکی نپوشید.

ژاکت به همراه کت چرم

یک ژاکت چرمی برای همه‌ موقعیت‌ها مناسب است اما در فصل زمستان برای اینکه وقتی دما به زیر ۳۲ درجه می‌رسد بتوانید از آن استفاده کنید. زیر یک کت پشمی بلند یا کاپشن  کت چرمی بپوشید. این ایده‌ی شیک قطعا به استایل خیابانی شما اعتبار بیشتری می‌دهد

کت را روی شانه‌های خود آزادانه رها کنید

بگذارید یک رازی را بهتان بگوییم: وقتی ژاکت را روی شانه‌هایتان می‌اندازید، در عکس‌ها خیلی بهتر به نظر می‌رسید. همینکه این کار را انجام دهید، تقریبا می‌توانید هر چیزی را بپوشید و باز هم ظاهرتان لاکچری به نظر برسد.

البته هیچ‌وقت همچین ریسکی نکنید. برای عمل کردن به نکات بسیار بسیار زیاد مد و استایل، لباس بلند و جین رو باهم بپوشید، از یک جفت صندل جلو بسته‌ی پاشنه دار استفاده کنید، یک کیف کمربندی رد هم به صورت مورب روی شانه خود بندازید. این ترکیب ممکن است پیچیده به نظر برسد، اما در حقیقت بسیار ساده است.

مشکی نپوشید

اکثر ما کت چرمی مشکی رنگ داریم اما کت های چرمی طیف رنگی جذاب تری نیز دارند؛ سبز جنگلی، شکلاتی و شرابی. در این فصل یکم از منطقه‌ی امن و راحت خود خارج شوید و رنگ جدیدی را برای بالا پوشتان انتخاب کنید. برای اینکه جذاب به نظر برسید، ژاکتتان رو با یک جین تیره‌ی چروک، یک جفت صندل لژدار و یک تیشرت طرح دار بپوشید.


برچسب ها : , , , , , , , , ,
دسته بندی : کافه شیک پوشی
ارسال دیدگاه