آنچه دیگران میخوانند

» کافه زیبایی و ارایشی » لاک کروم و رازهایی درباره آن را بدانید

تاریخ انتشار : 2020/02/06 - 14:28

لاک کروم و رازهایی درباره آن را بدانید

لاک کروم و رازهایی درباره آن را بدانید

لاک کروم ناخن یا همان لاک آینه‌ای یکی از پرطرفدارترین ها  است که مخصوصا در فصل  بهار و تابستان، حسابی برای خودش جا باز کرده است.

 

این لاک‌های براق بیشتر در تنالیته رنگ‌های نقره‌ای، طلایی، رز گلد، بژ، سفید صدفی و هفت‌رنگ عرضه شده‌اند و کاملا مناسب فصل تابستان هستند.

رنگ این لاک‌های آینه‌ای به شکلی است که هم روی پوست‌های سبزه و برنزه جلوه خوبی دارد و هم روی پوست‌های گندمگون و سفید. پس همین الان دست به کار شوید و با خواندن این مطلب ناخن‌کار حرفه‌ای خودتان شوید.

انواع لاک کروم:

  • لاک مایع آینه‌ای

اگر ناخن‌های‌تان طبیعی هستند و نمی‌خواهید به سراغ ژل و کاشت بروید، این لاک‌های آینه‌ای یا کرومی، گزینه خوبی برای شما محسوب می‌شوند اما باید به خاطر داشته باشید که جلوه این لاک‌های مایع، با پودرهای کرومی که روی ژل ناخن زده می‌شود، قابل مقایسه نیست. اما اگر از من می‌پرسید، حفظ سلامت ناخن‌های‌تان خیلی بیشتر از این‌ها ارزش دارد.

  • پودر کروم و ژل

یک روش دیگر استفاده از پودرهای کروم روی ژل ناخن است. ژل ناخن را باید در شرایطی که کاملا خشک شده باشد ویا هیچ اثر تکه ای از پودر بروی ناخن نباشد، استفاده شود. بهتر است این کار را به ناخن‌کار حرفه‌ای‌تان بسپارید.

  • پودر کروم روی لاک

این هم روش دیگری است که این روزها طرفداران زیادی دارد. کافی است یک لاک تیره، ترجیحا لاک مشکی را روی ناخن‌های‌تان بزنید. صبر کنید تا کاملا خشک شود. بعد با یک قلم‌مو یا اسفنج سایه چشم، پودر کروم را برداشته و روی سطح ناخن‌های‌تان بزنید. کمی صبر کنید تا خشک شود. حالا اضافه پودر را از دور ناخن‌های‌تان پاک کنید و از لاک آینه‌ای جدید خود لذت ببرید.

ماسکهای زیبایی مخصوص پوستهای خشک
همچنین بخوانید

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.


دسته بندی : کافه زیبایی و ارایشی
ارسال دیدگاه