آنچه دیگران میخوانند

» کافه زیبایی و ارایشی » نکات مهم درباره با رنگ مو

تاریخ انتشار : 2019/10/21 - 16:02

نکات مهم درباره با رنگ مو

نکات مهم درباره با رنگ مو

موهای خود را مرتب کنید

برای تقویت موهای خود یکی از راحترین راهایی که پیشنهاد میشود این است،موهای خود مرتب کنید یعنی:قیچی به دست شوید و نوک موهای خود را ۲ الی ۴ سانت کوتاه کنید اینگونه موهای اسیب دیده و موهایی که نوک ان ها موخوره زده کوتاه می شوند،و موهای شما جانی دوباره می گیرند.

به موهای خشک هم جان دهید

همانطور که می دانید، رنگ مو رطوبت مو را جذب کرده، و این عمل باعث خشکی مو میشود.برای اینکه موی شما رطوبت خود را دوباره به دست بیاورد باید برای جذب رطوبت دوباره مو، از اسید چربی طبیعی استفاده کنیم،یکی از روش های مورد پسند و خیلی ارگانیک استفاده از زعفران است. بدین صورت که،زعفران دم کرده را روی موها اسپری کرده،وموهای خود را ماساژ دهید.و بگدارید زعفران روی موهای شما بماند تا حمام بعدی.در نظر بگیرید رطوبت رسانی با این عمل ناچیز است. اما به مرور زمان موهای شما خوش حالت تر میشود،و رطوبت از دست داده ی خود را بازمیگرداند.با شانه های درشت مو خود را شانه نزنید و  زمانی که موهای شما خیس است، موهای خود را شانه نزنید.

Hair coloring method 300x175 نکات مهم درباره با رنگ مو

مراقب لکه های رنگ باشید

پیشنهاد ما برای شما این است که قبل از رنگ کردن اطراف صورت را پوشانده و با استفاده از کرم چرب یک لایه در اطراف محل رنگ ایجاد کنید،تا اطراف محل، رنگ نگیرد اما در صورت رنگ گرفتن با الکل طبی می توانید،رنگ را پاک کنید.

رنگ کردن موهای کثیف و گره خورده

بهتر است، قبل از استفاده از رنگ از چند هفته قبل از نرم کننده استفاده کنید، چون موهای خشک رنگ را مدت کوتاه تری در خود نگه می دارد، حتما باید موهای تان برای رنگ کردن تمیز باشد، هنگام رنگ نیز اگر موها مرطوب باشد بهتر است.

مدل ارایش عروس جدید و جذاب
همچنین بخوانید

بدون تست، موهای خود را رنگ نکنید

بعد از اینکه رنگ مورد نظر را خریداری کردید بلافاصله استفاده نکنید،ابتدا مقدار کمی از رنگ را درست کنید و روی گردن یا گوش بگذارید.تا ببینید،پوست شما قرمز میشود یانه.اگر متورم یا قرمز شد، یعنی شما حساسیت دارید ونباید از این رنگ مو استفاده کنید.

وقتی نرم کننده کار را خراب می کند

چندساعت قبل از رنگ کردن از نرم کننده اصلا و تحت هیچ شرایطی استفاده نکنید.


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : کافه زیبایی و ارایشی
ارسال دیدگاه