آنچه دیگران میخوانند

» کافه شیک پوشی » چگونه شیک پوش شویم؟

تاریخ انتشار : 2019/11/27 - 16:07

چگونه شیک پوش شویم؟

چگونه شیک پوش شویم؟

مهم ترین نکات شیک پوشی خانم ها

امروزه شیک پوشی و خوش لباس بودن اهمیت زیادی دارد. لباس شما بیش از آنچه که فکر می کنید حرف برای گفتن خواهد داشت؛ بنابراین باید به لباس های روزانه تان اهمیت بدهید و برای انتخاب آنها وقت بگذارید تا همیشه خوب به نظر برسید.

ظاهر شما نشان دهنده ی شخصیت شماست. وقتی خوب لباس می پوشید، این پیام را به دیگران منتقل می کنید که به خودتان اهمیت می دهید. با این نوشته همراه باشید تا ببینید که چگونه شیک پوش باشیم.

شیک پوشی فرآیندی است که افراد بر حسب تجربه می آ موزند. برای این منظور شما بیش از هر چیز باید مشاهده کنید و یاد بگیرید؛ روزانه صدها نمونه از تیپ های مختلف برای یادگیری وجود دارند که از کنار شما عبور می کنند، ولی قبل از اینکه از انتخاب دیگران الگو بگیرید، باید از نگاه به خودتان شروع کنید.

اگر می خواهید شیک پوش باشید، ادامه ی این مقاله را از دست ندهید.

کمد لباس هایتان را بررسی کنید

در اولین گام و قبل از بیرون رفتن برای خرید لباس جدید، باید لباس های داخل کمدتان را بررسی و از میان آنها انتخاب کنید.

مهم ترین اصول شیک پوشی

اگر شما یک فرد بالغ و شاغل هستید، حداقل برای ۳ موقعیت مختلف باید لباس داشته باشید:کار، مناسبت های اجتماعی و لباس راحتی برای خانه. بعضی از لباس هایتان ممکن است برای بیش از یک موقعیت مناسب باشند. مثلا شلوار جینی که با آن بیرون می روید شاید آن قدر راحت باشد که در خانه، هنگام تماشای تلویزیون هم آن را بپوشید.

راهنمای خرید کفش با توجه به قد و وزن شما
همچنین بخوانید

خوش لباس بودن با آمادگی داشتن برای مناسبت های خاص آغاز می شود. تعداد افرادی که درست قبل از حضورشان در یک مراسم، لباس می خرند و در عین حال عالی به نظر می رسند، انگشت شمار است.

لباس هایتان را بررسی کنید و از خود بپرسید که آیا در حال حاضر برای موقعیت های مختلفی همچون مراسم عروسی، ختم، مصاحبه ی کاری، مناسبت های رسمی، جشن تولد، فارغ التحصیلی و سالگرد، لباس مناسب دارید؟ به این نکته دقت داشته باشید که این فهرست به هیچ وجه جامع و کامل نیست و ممکن است حتی بعضی از این موقعیت ها، به این زودی ها هم برای تان پیش نیاید؛ ولی شما به عنوان یک فرد بالغ (به خصوص اگر جوان هستید)، حتما باید انتظار داشته باشید که در طول یک سال، به حداقل دو تا سه مورد اشاره شده در لیست دعوت شوید.

آیا برای تمام این مراسم ها لباس مناسب دارید؟ اگر نه، نوع لباس هایی که نیاز دارید را مشخص کنید و برای خرید آنها دست به کار شوید.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : کافه شیک پوشی
ارسال دیدگاه